Author: S***y
Date:
Review: Good for the price Good for the quality
顏色: Center Stage
尺寸: 均碼
Price: NT$221
Original Price: NT$281
| Ingredients | 無酒精, 純素, 無香精 |
| Color | Red Carpet |
| Finish | Glossy |
| Texture | Gloss |
| 高度 | 15.6 cm |
| 長度 | 7.2 cm |
| 淨重 | 3 g |
| 寬度 | 2 cm |
| SKU | sb2308151073313739 |
Brand Name: SHEGLAM
Brand Page: https://m.shein.tw/Brands/SHEGLAM-sc-01429018.html
About: 優質、創新、實惠。 SHEGLAM 只與最好的供應商和製造商合作,以合理的價格提供高品質的化妝品。 對我們來說,美麗是一種權利。
Quality: 1226764 people said the quality is very good!
Author: S***y
Date:
Review: Good for the price Good for the quality
顏色: Center Stage
尺寸: 均碼
Author: k***1
Date:
Review: 膠水有點類似睫毛膠,唇筆的顏色很漂亮
顏色: Debutante
Author: i***n
Date:
Review: The liner is so creamy luv it
顏色: Center Stage
尺寸: 均碼
Author: m***a
Date:
Review: look at my lipss yall , it looks soo unreal which is i love ok nothing much to say bye 😚
顏色: Center Stage
尺寸: 均碼
Your payment at SHEIN is secured with global payment security certifications.
SHEIN does not share personal information about you with nonaffiliated third parties. All your information and privacy will not be compromised.